J&V OÜ on asutatud aastal 1992. Firma juhtivtöötajad töötasid 80-ndatel aastatel tehases „RET”, kus mõtlesid välja ESTONIA kõlarid.

Projekteerime ja paigaldame helisüsteeme taust- ja tantsumuusika edastamiseks restoranidesse, SPA-desse, hotellidesse, spordisaalidesse, ujulatesse, samuti kodukino ja tausthelisüsteeme eramutesse ja korteritesse. Pakume heliseadmeid nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks. Nimetame meie poolt tehtavat tööd rätsepatööks, kuna peale tellijapoolsete nõuete ja ruumi kõlaliste näitajate arvestame oluliselt ka ruumi kujunduslike eripärasustega. Koostöös ruumi sisearhitektiga leiame kõlaritele just sellise kuju ja värvuse, mis sobib paigalduskohta ega killusta ruumi interjööri. Taustheli edastamisel eelistame stereofoonilisi helisüsteeme saavutamaks ruumilist ja mahlakat helipilti. Enamikel juhtudel kasutame kahte tüüpi kõlareid: kõlareid madalate helisageduste edastamiseks (subwooferid ehk bassikõlarid) ja kõlareid poolmadalate, keskmiste ja kõrgete helisageduste edastamiseks (põhikõlarid). Kõlarite eristamine edastatavate sageduste järgi lubab oluliselt vähendada ruumi ülaossa paigaldatavate põhikõlarite gabariite. Subwooferid peidetakse üldjuhul ruumide allossa, näiteks mööblisse. Valmistame ka sellise lõppviimistlusega subwoofereid, mis välimuselt kujutavad endast lillepostamente, kappe jms ja mis sobivad ruumis juba olemas oleva mööbliga.

Kodusse sobib helisüsteem, kus elu- või puhketoas asub kodukino ja maja või korteri teisi ruume (sauna-, leili- ja pesuruum, magamistuba jt) ning terrassi hõlmab tausthelisüsteem. Igas ruumis saab heli eraldi sisse-välja lülitada ja helitugevust eraldi reguleerida. Kodukinos kasutame nii telereid kui ka projektoreid.

Projekteerime ka eriotstarbelisi helisüsteeme (efekthelisüsteemid, unikaalsed helisüsteemid jne). 

J&V OÜ on konstrueerinud ka osa Audese kõlaritest, mis on hinnatud nii kodu- kui ka välismaal.